ВИШИ СУД
Јагодина
 
[ Почетна | Информације о суду | Контакт ]

   
 
Почетна страна
Вести и саопштења
Информације о суду
Организација суда
 
Обрасци
Судски вештаци
Тумачи за стране језике
 

Историјат суда
Судска статистика
Информатор о раду
Јавност у раду

Заштита права на суђење у разумном року

Јавне набавке

Галерија слика

Контакт

 


ТУМАЧИ
за стране језике

за подручје Вишег суда Јагодина

 

Језик
Презиме и име
Место
Адреса
Телефон
Арапски
Јарамаз Сања
Јагодина
Саве Ковачевића 4/1
230-213
Бугарски Рангелов Евтим Јагодина Раде Миљковић 52 251-249
Грчки Стајић Катарина Јагодина М.Мијалковића 222-282
Енглески Антић - Лазић Јелена Јагодина Кнеза Лазара 60-62 стан27 223-551
Енглески Вуловић Микица Јагодина Б.Милосављевић 16 221-213
Енглески Илић Светлана Јагодина Косте Абрашевића С-9/2 225-693
Енглески Миловановић Оливера Јагодина Славке Ђурђевић Б4-1/19  
Енглески Савић Вера Јагодина Младена Миленковића 30 245-629
Енглески Симић Јелена Јагодина II Пролетерске бригаде 1/2 250-753
Енглески Симић Оливера Јагодина Милана Мијалковића 34/13 221-007
Енглески Миливојевић Татјана Параћин Светозара Марковића 14а 553-043
Енглески Младеновић-Ђокић Данијела Параћин Моше Пијаде 80 552-602
Енглески Пауљевић Смиљка Параћин Белчева 1 555-51
Енглески Петровић Милан Параћин Немањина 9/3 567-788
Енглески Нецић Зорица Свилајнац Синђелићев трг 35/13 322-341
Енглески Алексов Валентина Ћуприја Др. Семешка А/19 466-336
Енглески Младеновић-Барбароша Нада Ћуприја ОШ Ђура Јакшић  
Италијански Младеновић-Барбароша Нада Ћуприја Карађорђева 4/3 474-356
Италијански Стојановић Александар Ћуприја 1.Маја 17 464-272
Лица оштећеног слуха Милошевић Мр Светлана Јагодина Кочино село 278-570
Мађарски Лајош Ковач Јагодина Славке Ђурђевић 17 221-330
Македонски Стојиљковић Милорад Ћуприја Станоја Томића 31 476-086
Немачки Видић Радомир Јагодина Мариборска 122/22 250-183
Немачки Јовановић Момчило Јагодина Кнегиње Милице 77 232-500
Немачки Лазаревић Веселин Јагодина Трнава II. 22. Децембра 220-912
Немачки Милић Милица Јагодина Ж. Костића 29/22 234-204
Немачки Милићевић Весна Јагодина Кнеза Милете 24 241-805
Немачки Павловић-Пауновић Славица Јагодина Б. Радичевића 13. 231-777
Немачки Радивојевић Љиљана Јагодина Славке Ђурђевић Б5-1/27  
Немачки Тојић Маргарета Јагодина Петра Велебита 1 Трнава 220-890
Немачки Драгишић Вера Параћин Куљина 18  
Немачки Митровић Милена Параћин Лоле Рибара С-2/21 553-408
Немачки Тимотијевић Драгана Параћин Милојка Лешјанина 26  
Немачки Милановић Златибор Ресавица  6. Августа бб 627-579
Немачки Нецић Зорица Свилајнац Синђелићев трг 35/13 322-341
Немачки Гајић Драгана Ћуприја    
Немачки Јончић Зорица  Ћуприја 26. Децембра 3 474-769
Немачки Матејић Милица Ћуприја 29. Новембра 77/11 472-103
Пољски Панић Јасмина Јагодина Ивана Горана Ковачића 34  
Румунски Несторовић Илинка Јагодина Радмиле Ђорђевић Л4-3/2 250-623
Руски Видић Радомир Јагодина Мариборска 122/22 250-183
Руски Милетић Снежана Јагодина Браће Радуловић 35 224-774
Словеначки Гајић Ивица Параћин Доња Мутница 540-717
Француски Антић - Лазић Јелена Јагодина Кнеза Лазара 60-62 стан27 223-551
Француски Грујичић Александар Јагодина Црновршка Р3 стан 17 225-861
Француски Крстић Владимир Јагодина Славке Ђурђевић Д.3 III/3 225-214
Француски Милосављевић Силва Јагодина Ж.Станисављевић 14 220-009
Француски Славковић Слободанка Јагодина Кнеза Лазара 2/II/6 227-400
Француски Стаменов Данијела Јагодина Браће Дирак бб 251-682
Француски Тошић Љиљана Јагодина Кнеза Лазара 63/8 229-914
Француски Динић Јасмина Параћин Б.Крсмановића 18/11 569-282
Француски Митровић Татјана Параћин Николе Пашића 2/21 553-408
Француски Ранић Валентина Свилајнац Мице Марковић 5 389-063
Француски Миленковић Мирослав Ћуприја Доситејева 30 464-877
Француски Стојановић Александар Ћуприја 1.Маја 17 464-272