ВИШИ СУД
Јагодина
 
[ Почетна | Информације о суду | Контакт ]

   
 
Почетна страна
Вести и саопштења
Информације о суду
Организација суда
 
Обрасци
Судски вештаци
Тумачи за стране језике
 

Историјат суда
Судска статистика
Информатор о раду
Јавност у раду

Заштита права на суђење у разумном року

Јавне набавке

Галерија слика

Контакт

 



На основу члана 13. став 1. Закона о судским вештацима („Сл.гл.РС“ бр.44/2010) и члана 192. став 1 Закона о општем управном поступку („Сл.гл.СРЈ“ бр.33/97 и 31/2001 и „Сл.гл.РС“ бр.30/2010), министар правде донео је

РЕШЕЊЕ
о именовању судских вештака

ИМЕНУЈУ се

СУДСКИ ВЕШТАЦИ
за подручје Вишег суда Јагодина

 

Презиме и име

занимање

адреса

област вештачења

ужа специјалност

Петровић (Ново) Весна

дипломирани инжењер архитектуре

Деспотовац, Бељаница 8/6

Архитектура

Урбанизам и архитектура,

Грбо (Милан) Ранко

Дипомирани инжењер архитектуре

Јагодина, Браће Дирак 53/21

Архитектура

Архитектонско инжењерство

Петровић (Владимир) Зоран

Дипомирани инжењер архитектуре

Јагодина, Браће Дирак бб

Архитектура

Извођење архитектонско-грађевинских конструкција и грађевинско занатских радова на објектима високоградње

Стевановић (Миладин) Радојица

Дипломирани инжењер архитектуре

Јагодина, Жанова 5/28

Архитектура

Извођење архитектонско-грађевинских конструкција и грађевинско занатских радова на објектима високоградње

Лазаревић Стеван

Инжењер архитектуре

Јагодина, Кнеза Лазара бр. 59

Архитектура

Високоградња

Комарек (Ратимир) Милош

Дипломирани инжењер архитектуре

Јагодина, Милана Мијалковића 32/7

Архитектура

Процена вредности грађевинских радова, унутрашње инсталације, канализације и водовода, урбанизам, архитектонско пројектовање, уређење слободних простора

Мијатовић (Живорад) Слободан

Дипомирани инжењер архитектуре

Јагодина, Омладинских бригада 52

Архитектура

Архитектура

Илић (Сретен) Драгана

Дипомирани инжењер архитектуре

Јагодина, Славке Ђурђевић Б2 2/18

Архитектура

Урбанизам, пројектовање, унутрашње исталације, процена, премер предрачун

Аксентијевић Ненад

Дипломирани инжењер архитектуре

Параћин, Светог Саве 13А/13

Архитектура

Пројектовање, урбанизам

Богдановић Слободан

Дипломирани инжењер архитектуре

Параћин, Томе Живановића бр. 25/7

Архитектура

Урбанизам, пројектовање

Благојевић (Војин) Александар

Дипомирани инжењер архитектуре

Ћуприја, Јосипа Панчића 6

Архитектура

Пројектовање, високоградња, грађење,

Ивановић (Милован) Слободан

Дипломирани правник,

Јагодина, Раде Миљковића 10/10

Балистика, ватрено и хладно оружје

Балистика, ватрено и хладно оружје.

Радивојевић (Драгослав) Сладиша

Доктор ветеринарских наука

Деспотовац, Царице Милице 11

Ветерина

Клиничка пантологија и терапија малих животиња и коња

Демоња (Никола) Синиша

Доктор ветеринарских наука

Јагодина, Ђурђево Брдо

Ветерина

Ветеринарска хирургија

Танасковић (Миодаг) Славиша

Дипломирани ветеринар

Јагодина, Милана Премасунца 71

Ветерина

Здравствена заштита, исхрана и нега малих животиња, паса и мачака

Ђорђевић (Јаков) Игор

Доктор ветеринарских наука

Јагодина, Митра Радановића 24/6

Ветерина

Патологија животиња

Рашић (Бранко) Зоран

Доктор ветеринарских наука

Јагодина, Младена Миленковића 49

Ветерина

Здравствена заштита живине и птица

Милошевић (Чедомир) Томислав

Доктор ветеринарских наука

Јагодина, Насеље Стрелиште С-10/27 (Ж.Костића 21)

Ветерина

Превентивна ветеринарска медицина

Петковић (Милорад) Јелена

Магистар ветеринарских наука

Јагодина, Славке Ђурђевић Б 1 III/10

Ветерина

Хигијена намирница анималног порекла

Матић Драган

Доктор ветеринарске медицине

Свилајнац, Милунке Савић бр. 4

Ветерина

Општа ветеринарска медицина, клиничка патологија, терапија паса и пакара

Дачић (Добросав) Мирољуб

Магистар ветеринарских наука

Својново, Својново

Ветерина

Заразне болести животиња,

Савић (Александар) Славољуб

Инжењер геодезије

Бошњане, Бошњане

Грађевинарство

Геодезија

Илић (Слободан) Горан

Геодетски техничар

Војска, Радошин

Грађевинарство

Премер земљишта

Зарић (Миодраг) Срђан

Геодетски техничар

Јагодина, II Пролетерске бригаде Е 2/4

Грађевинарство

Геодезија - Геодетски радови

Урошевић (Драгиша) Владан

Дипломирани инжењер грађевине

Јагодина, Гина Пајевића 10/5

Грађевинарство

Пројектовање и изградња објеката

Васић (Богдан) Милован

Дипломирани инжењер грађевине

Јагодина, Живадина Јанковића 1/2

Грађевинарство

Високоградња, нискоградња

Aрсић (Данило) Милисав

Дипомирани инжењер архитектуре

Јагодина, Живорада Костића 5/10

Грађевинарство

Високоградња, пројектовање

Миленковић (Љубомир) Драган

Дипломирани инжењер грађевине

Јагодина, Ивана Милутиновића 18

Грађевинарство

Нискоградња

Љубојевић (Миленко) Марија

Дипломирани инжењер грађевине

Јагодина, Кнеза Милоша 8/15

Грађевинарство

Водопривреда, хидроградња

Станковић (Драгиша) Љиљана

Дипломирани инжењер грађевине

Јагодина, Мајора Тепића 56

Грађевинарство

Високоградња

Дачић (Миодраг) Зоран

Дипломирани инжењер грађевине

Јагодина, Милана Мијалковића 10/2

Грађевинарство

Комунално стамбена делатност, изградња и пројектовање и др.

Миленковић (Светислав) Драган

Инжењер геодезије

Јагодина, Младена Миленковића 18

Грађевинарство

Геодезија - Геодетски радови

Крстић Зоран

Дипломирани грађевински инжењер

Јагодина, Омладинских бригада бр. 25/4

Грађевинарство

Високоградња

Стојадиновић (Милош) Игор

Дипломирани инжењер грађевине

Јагодина, Плажане 204

Грађевинарство

Конструкције

Сабљић (Видак) Перица

Дипломирани инжењер геодезије

Јагодина, Радмила Ђорђевића 20/3

Грађевинарство

Геодезија

Мирковић (Миодраг) Војкан

Геодетски инжењер

Јагодина, Славке Ђурђевић Б3

Грађевинарство

Геодезија - Геодетски радови

Миљковић (Слободан) Бојан

Дипломирани инжењер грађевине

Јагодина, Сретена Николића 8

Грађевинарство

Експертиза у области грађевинарства

Антонијевић (Радомир) Зоран

Дипломирани инжењер грађевине

Мијатовац, К.Ивковића 9

Грађевинарство

Високоградња, нискоградња

Вуловић (Христивоје) Србољуб

Инжењер геодезије

Мотрић, Мотрић

Грађевинарство

Геодезија - Геодетски радови

Стојковић (Живан) Славољуб

Дипломирани инжењер грађевине

Параћин, Ивана Горана Ковачића 7

Грађевинарство

Конструкције

Јанковић (Димитрије) Божидар

Дипломирани инжењер грађевине

Параћин, М.Пупина 2/11

Грађевинарство

Конструкције

Јанковић (Александар) Светлана

Дипломирани инжењер грађевине

Параћин, Михајла Пупина 2/11

Грађевинарство

процена вредности непокретности

Ковачевић (Љубомир) Звонимир

Дипломирани инжењер грађевине

Параћин, Молијерова 3

Грађевинарство

Високоградња

Јовановић (Милија) Мирољуб

Дипломирани инжењер грађевине

Параћин, Наредника Милунке Савић 1

Грађевинарство

Објекти високоградње и грађевинско-занатски радови и процена вредности некретнина

Јовановић (Србољуб) Славољуб

Геодетски инжењер

Параћин, Француска 10/3

Грађевинарство

Геодезија

Миљковић (Љубомир) Гордана

Дипломирани инжењер грађевине

Параћин, Царице Милице 14

Грађевинарство

Конструкције

Перић (Мирослав) Бранислав

Инжењер грађевине

Параћин, Чика Љубина 5

Грађевинарство

Високоградња, груби и завршни радови у грађевинарству

Јовановић (Миладин) Душан

/

Рековац, Велика Крушевица,

Грађевинарство

Геодезија - Геодетски радови

Костић (Вукадин) Радосав

Геодетски техничар

Рековац, Драгово

Грађевинарство

Геодезија - Геодетски радови

Лазаревић (Љубомир) Лазар

Геодетски техничар

Свилајнац, Грабовац

Грађевинарство

Геодезија - Одржавање премера, катастра и др.

Вељковић (Никола) Витомир

Дипломирани инжењер грађевине

Свилајнац, Кнеза Лазара 49

Грађевинарство

Водопривреда, хидроградња

Којчић (Живко) Радосав

Геодетски инжењер

Свилајнац, Крива Чаршија 41

Грађевинарство

Геодезија - Геодетско катастарски послови

Младеновић (Милосав) Драган

Дипломирани инжењер грађевине

Свилајнац, Манасијева 13

Грађевинарство

Хидроградња

Вујошевић (Ново) Војислав

Дипломирани инжењер грађевине

Свилајнац, Његошева 20

Грађевинарство

Конструкције

Вучићевић (Душан) Бранислав

Дипломирани инжењер грађевине

Свилајнац, Поп Лукина Б 2/15

Грађевинарство

Грађевинарство

Јаношевић (Томислав) Горан

Дипломирани инжењер грађевине

Свилајнац, Светог Саве 38-ц/12

Грађевинарство

Грађевинске конструкције

Ђорђевић (Максим) Коста

Инжењер геодезије

Свилајнац, Светог Саве 42/5

Грађевинарство

Премер земљишта

Милић (Драгољуб) Радмила

Геодетски инжењер

Свилајнац, Хајдук Вељкова 53

Грађевинарство

Геодезија - Геодетски радови

Шмигић (Милија) Вукојица

Дипломирани инжењер грађевине

Ћуприја, Воје Суботића 14

Грађевинарство

Хидротехника

Томић (Ђорђије) Никола

Дипломирани инжењер грађевине

Ћуприја, Карађорђева 41

Грађевинарство

Високоградња

Костић (Крсто) Миодраг

Дипломирани инжењер грађевине

Ћуприја, Кнеза Михајла 18

Грађевинарство

Хидротехника

Тошовић (Бошко) Драгољуб

Дипломирани инжењер грађевине

Ћуприја, Лоле Рибара 3

Грађевинарство

Високоградња,конструкт.

Маленовић (Мирко) Бранислав

Дипломирани инжењер грађевине

Ћуприја, Цетињска 6 2/10

Грађевинарство

Високоградња

Ивановић (Милован) Слободан

Дипломирани правник,

Јагодина, Раде Миљковића 10/10

Графоскопија

Графоскопија

Младеновић (Драгољуб) Сузана

Магистар медицинских наука

Ћуприја, Сремска 72

Дефектологија

Ментална ретардација, болести зависности

Златановић (Драгољуб) Миланка

Дипломирани специјални педагог

Ћуприја, Ужичке Републике бб

Дефектологија

Поремећаји понашања

Аћимовић (Радомир) Слађана

Дипломирани економиста

Давидовац, Давидовац

Економско-финансијска

Рачуноводство, ревизија и финансијско управљање

Јевтић (Драган) Ивана

Дипломирани економиста

Деспотовац, Војник

Економско-финансијска

Пословне финансије

Радосављевић (Милен) Млађа

Дипломирани економиста

Деспотовац, Деспота Стефана Лазаревића 8/8

Економско-финансијска

Рачуноводство и пословне финансије

Крстић (Душан) Божидар

Дипломирани економиста

Деспотовац, Раде Миљковић 5/7

Економско-финансијска

Обрачун зарада

Перић (Милорад) Милан

Дипломирани економиста

Јагодина, 29. новембра 27

Економско-финансијска

Пословне финансије

Арсић (Љубомир) Владан

Дипломирани економиста

Јагодина, 7. Јули 19

Економско-финансијска

Обрачун јавних прихода

Марјановић (Милашин) Предраг

Доктор наука

Јагодина, Бате Ђурђевић бб

Економско-финансијска

Рачуноводство, финансије, спољна и унутрашња трговина и др.

Павловиић (Војислав) Драгана

Дипломирани економиста

Јагодина, Бате Ђурђевића 27

Економско-финансијска

Платни промет

Милошевић (Живко) Миланка

Дипломирани економиста

Јагодина, Беличка 28/4

Економско-финансијска

Књиговодство.

Ивковић (Светомир) Лидија

Дипломирани економиста

Јагодина, Бранка Радичевића 24

Економско-финансијска

финансије, књиговодство, банкарство

Ђорђевић-Милошевић Јелена

Дипломирани економиста

Јагодина, Бранка Радосављевића бр. 1

Економско-финансијска

Књиговодство

Стојановић (Милан) Мирослав

Дипломирани економиста

Јагодина, Браће Дирак 55

Економско-финансијска

финансије и рачуноводство

Краиновић (Бранка) Мира

Дипломирани економиста

Јагодина, Драгоцвет

Економско-финансијска

Економска анализа и политика

Драшкић Милосав

Дипломирани економиста

Јагодина, Живорада Костића 29/8

Економско-финансијска

Финансије

Митровић (Благомир) Милош

Дипломирани економиста

Јагодина, Југ Богданова 2/I-8

Економско-финансијска

Финансије, банкарство и осигурање

Поповић (Добросав) Мирослав

Дипломирани економиста

Јагодина, Кнеза Лазара 117

Економско-финансијска

финансије и рачуноводство

Петронијевић (Милан) Зоран

Дипломирани економиста

Јагодина, Кнеза Лазара 169/1

Економско-финансијска

Рачуноводство, порез, платни промен

Рајић (Душан) Љубинка

Дипломирани економиста

Јагодина, Кнеза Лазара Л 4/1/1

Економско-финансијска

Књиговодствено - финансијско и др.

Ристић (Ђорђе) Зоран

Дипломирани економиста

Јагодина, Кнеза Лазара Л1 1/14

Економско-финансијска

Рачуноводство, ревизија и финансијско управљање

Драшковић (Драгица) Мића

Дипломирани економиста

Јагодина, Кнеза Милоша 81

Економско-финансијска

Буџетско рачуноводство, јавне финансије, обрачун зарада

Николић (Витомир) Војислав

Дипломирани економиста

Јагодина, Колубарска 10

Економско-финансијска

Банкарство

Миливојевић Светлана

Рачуноводствени техничар

Јагодина, Косовска бр. 10

Економско-финансијска

Књиговодство

Михајловић (Стојан) Марика

Дипломирани економиста

Јагодина, Липарска 5

Економско-финансијска

Рачуноводство, ревизија и финансијско управљање

Новчић (Станимир) Ивица

мастер

Јагодина, Милана Мијалковића 28/12

Економско-финансијска

Комерцијално-финансијски послови

Раичић (Иван) Милан

Дипломирани економиста

Јагодина, Милана Мијалковића Ц - 4/16

Економско-финансијска

Пореске утаје и материјално-финансијско пословање

Илић (Момчило) Драган

Дипломирани економиста

Јагодина, Михаила Павићевића 8

Економско-финансијска

Финансије, банкарство и осигурање

Радовановић (Добривоје) Драган

Дипломирани економиста

Јагодина, Народни фронт Е1/8

Економско-финансијска

Књиговодствена евиденција, пореско пословање и платни промет

Марковић (Милан) Емина

Дипломирани економиста

Јагодина, Народног Фронта 1А/31

Економско-финансијска

Рачуноводство, ревизија и финансијско управљање

Јовановић (Сима) Миодраг

Дипломирани економиста

Јагодина, Никчевићева 8/8

Економско-финансијска

Економска анализа и политика, Финансије, банкарство и осигурање, Књиговодство

Антић (Момир) Младен

Дипломирани економиста

Јагодина, С. Јаковљевића 14

Економско-финансијска

Рачуноводство и пословне финансије

Савић (Славко) Добрила

Дипломирани економиста

Јагодина, Светозара Марковић 11/9

Економско-финансијска

Обрачун зарада

Младеновић (Златко) Добрица

Дипломирани економиста

Јагодина, Славке Ђурђевић Б1 3/17

Економско-финансијска

Банкарско пословање, целокупно пословање у привреди и др.

Станојевић (Љубисав) Миле

Дипломирани економиста

Јагодина, Славке Ђурђевић Д3-1/12

Економско-финансијска

Пословне финансије

Стаматовић (Славимир) Роберт

Дипломирани економиста

Јагодина, Стевана Првовенчаног 1/1

Економско-финансијска

Рачуноводство, ревизија и финансијско управљање

Адамовић (Бранко) Витомир

Дипломирани економиста

Јагодина, Трнава бб

Економско-финансијска

Рачуноводство, ревизија и финансијско управљање

Дејановић (Радосав) Маја

Дипломирани економиста

Параћин, Авалска 2/5

Економско-финансијска

Финсије, банкарство и осигурање

Јовановић (Миливоје) Саша

Дипломирани економиста

Параћин, Алексе Шантића 35

Економско-финансијска

Процена тржишне вредности капитала и имовине

Марковић (Будимир) Славољуб

Дипломирани економиста

Параћин, Вилсонова 38

Економско-финансијска

Банкарски пословање и обрачун зарада

Величковић (Душан) Србијанка

Дипломирани економиста

Параћин, Војводе Путника 8

Економско-финансијска

Јавни приходи

Маринковић (Војислав) Драган

Дипломирани економиста

Параћин, Градски кеј 7/2

Економско-финансијска

област зарада

Кундаковић (Љубомир) Јован

Дипломирани економиста

Параћин, Димитрија Марјановића 90

Економско-финансијска

Процена штете

Благојевић Дејан

Дипломирани економиста

Параћин, Драгољуба Јовановића бр. 3А

Економско-финансијска

Финансије, рачуноводство, порези

Станојевић (Милија) Јованка

Дипломирани економиста

Параћин, Марина Држића 18

Економско-финансијска

Обрачун зарада

Станковић Миодраг

Дипломирани економиста

Параћин, Немањина ламела бр. 9/11

Економско-финансијска

Књиговодство

Спасојевић Драгиша

Инжењер индустријског менаџмента

Параћин, Цара Лазара бр. 9-1/8

Економско-финансијска

Финансије, рачуноводство, порези

Јаковљевић (Станоје) Мирослав

Дипломирани економиста

Поповац, Поповац

Економско-финансијска

Процена вредности капитала и имовине, обрачун зарада

Здравковић (Јагодица) Станислав

Дипломирани економиста

Ракитово, Драгана Симијоновића бб

Економско-финансијска

Рачуноводство и пословне финансије

Стојковић (Милан) Ненад

Дипломирани економиста

Ресавица, 6. Августа бб/14

Економско-финансијска

Утврђивање висине обавезе по уговорним односима

Арсић Драган

Дипломирани економиста

Свилајнац, Карађорђева бр. 1/1/2/7

Економско-финансијска

Обрачуна зарада, камата, порези

Радевић (Милутин) Вуксан

Дипломирани економиста

Свилајнац, Светог Саве 104

Економско-финансијска

Обрачун камата

Милошевић (Душан) Младен

Дипломирани економиста

Свилајнац, Хајдук Вељкова 46

Економско-финансијска

Унутрашња трговина

Вучковић (Мирослав) Небојша

Дипломирани економиста

Сење, Сење

Економско-финансијска

Обрачун зарада, обрачун камата

Цветановић (Светозар) Димитрије

Економиста

Ћуприја, 13. Октобар 20

Економско-финансијска

порези

Максимовић (Љубисав) Добрица

Дипломирани економиста

Ћуприја, Видовданска 25

Економско-финансијска

порези

Поповић Драгана

Дипломирани економиста

Ћуприја, Добојска бр. 25

Економско-финансијска

Рачуноводство, књиговодство

Тодосијевић (Боривоје) Виолета

Дипломирани економиста

Ћуприја, Др Воје Суботића 32

Економско-финансијска

Обрачун зараде, порези

Цветковић (Драгутин) Стојан

Дипломирани економиста

Ћуприја, Змај Јове Јовановића 2а/6

Економско-финансијска

Царински послови, спољнотрговински послови

Марић (Добривоје) Душан

Дипломирани економиста

Ћуприја, Змај Јове Јовановића 4-17

Економско-финансијска

Рачуноводство, маркетинг

Матић (Милан) Марија

Дипломирани економиста

Ћуприја, Змај Јовина 6

Економско-финансијска

Финансије и банкарство

Урошевић Слађана

Економиста

Ћуприја, Иве Лоле Рибара бр. 2/10

Економско-финансијска

Рачуноводство

Манојловић (Радосав) Драгана

Дипломирани економиста

Ћуприја, Карађорђева 21

Економско-финансијска

Порези, радни односи, рачуноводство

Нешић Ненад

Дипломирани економиста

Ћуприја, Карађорђева бр. 66/1

Економско-финансијска

Финансије,књиговодство

Дицић (Вељко) Љуба

Дипломирани економиста

Ћуприја, Косанчићева 27

Економско-финансијска

Јавне финансије

Миленковић (Живојин) Сима

Дипломирани економиста

Ћуприја, Курсулина 18

Економско-финансијска

Књиговодство.

Стојановић (Милош) Виолета

Дипломирани економиста

Ћуприја, Нова раваничка 9/а

Економско-финансијска

Рачуноводство, ревизија и финансијско управљање

Николић (Стојадин) Србољуб

Дипломирани економиста

Ћуприја, Пастерова 1

Економско-финансијска

Финансије, јавни приходи и банкарство

Ристић - Мачар (Илија) Зорка

Дипломирани економиста

Ћуприја, Први мај 11/1

Економско-финансијска

Обрачун зарада

Јанковић (Предраг) Љубомир

Дипломирани економиста

Ћуприја, Раде Миљковић 2

Економско-финансијска

Обрачун зарада

Сибиновић (Ђорђе) Јелена

Дипломирани економиста

Ћуприја, Скопска 5

Економско-финансијска

Порези, девизно пословање и др.

Ђурђевић (Миладин) Зоран

Дипломирани економиста

Ћуприја, Устаничка 3

Економско-финансијска

Процена штете

Благојевић (Александар) Милена

Дипломирани економиста

Ћуприја, Цара Лазара 2/7

Економско-финансијска

Јавне финансије (Буџетски систем, јавне набавеке, јавна предузећа)

Алимпијевић (Милорад) Малиша

Дипломирани инжењер електротехнике

Деспотовац, с. Милива

Електротехника

Електроенергетски системи, електроенергетска постројења и инсталације и др.

Стевановић Стеван

Дипломирани инжењер електротехнике за аутоматику и електронику

Деспотовац, Савез бораца бр. 176

Електротехника

Индустријска аутоматика, електричне инсталације, енергетика

Николић (Властимир) Дејан

Дипломирани инжењер електротехнике

Јагодина, Кнеза Лазара 171/Ц3/8

Електротехника

Електротехника, телекомуникације, компјутерске технологије

Симовић (Драгослав) Жељко

Дипломирани инжењер електротехнике

Јагодина, Козарачка 6/55

Електротехника

Енергетика, ел. инсталације

Милановић (Светислав) Драган

Дипломирани инжењер електротехнике

Јагодина, Сарајевска 30

Електротехника

Електроника, телекомуникације

Миленковић Александар

Дипломирани инжењер електротехнике

Јагодина, Славке Ђурђевић Б2-II/19

Електротехника

Електричне инсталације ниског напона, у стамбеним објектима, јавно осветљење

Младеновић (Милан) Владимир

Доктор електротехничких наука

Параћин, Димитрија Марјановића 43

Електротехника

рачунарска опрема – хардвер, рачунарски системи, телекомуникациона опрема и системи

Бегуш (Бранислав) Драган

Дипломирани инжењер електронике

Параћин, Проте Метеје Ненадовића бб

Електротехника

Телекомуникационе мреже и системи

Јанићијевић (Миодраг) Велимир

Дипломирани инжењер електротехнике

Поповац, Бошњане

Електротехника

Енергетика, електричне инсталације, пројектовање

Савић (Предраг) Ратомир

Инжењер електротехнике

Свилајнац, Стевана Синђелића 46

Електротехника

Електроника, рачунарска техника и информатика

Јовановић (Добривоје) Снежана

Дипломирани инжењер електротехнике

Ћуприја, Босанска 24

Електротехника

Електроенергетске инсталације ниског и средњег напона

Јовановић (Момчило) Зоран

Дипломирани инжењер електротехнике

Ћуприја, Босанска 24

Електротехника

Енергетика, употреба ел. енергије

Станојловић (Добривоје) Саша

Дипломирани инжењер електротехнике

Ћуприја, Карађорђева 16/12

Електротехника

Рачунарска техника и информатика

Томић (Миодраг) Слободан

Дипломирани инжењер електронике

Јагодина, Трепчанинова 8/1

Информационе технологије

Заштита ауторских права и интелектуална својина, високо технолошки криминал из области информатике

Живковић (Милан) Драгољуб

Дипломирани просторни планер

Лозовик, Љубе Девића 20

Математика

Процена вредности земљишта,

Милићевић (Миодраг) Предраг

Дипломирани инжењер

Глоговац, Мали Поповић

Машинска техника

Моторна возила

Вулета (Весо) Цакан

машински инжењер

Деспотовац, Рудничка 54

Машинска техника

Процена висине, узрока штете на маш. опре. возилима

Узур (Петар) Драган

дипломирани машински инжењер

Јагодина, Бистричка Е 31/19

Машинска техника

Конструкција машина, машинска технологија и опште знање из машинства

Цанић (Радисав) Зоран

дипломирани машински инжењер

Јагодина, Браће Дирак бб

Машинска техника

Трибологија и термо и хидро техника

Стојанов (Бранислав) Живко

дипломирани машински инжењер

Јагодина, Гине Пајевића 10, стан 2

Машинска техника

Термотехника, процесна техника, гасна техника , транспортна средства, складишта и машинске конструкције и технологије

Антић (Делимир) Драган

машински инжењер

Јагодина, Јагодинска 17

Машинска техника

Моторна возила, грађевинске машине хидраулика и пнеуматика

Спасић (Братислав) Миљан

дипломирани инжењер машинства

Јагодина, Омладинских бригада 67

Машинска техника

Конструкције и индустријска производња

Јовановић (Милош) Небојша

дипломирани машински инжењер

Јагодина, Славке Ђурђевић Б3-1/9

Машинска техника

Термотехника, термоенергетика, процесна и гасна техника

Станковић (Тома) Александар

дипломирани машински инжењер

Параћин, Боре Петровића 50

Машинска техника

Моторна возила - транспортни системи

Савић (Живота) Мирослав

дипломирани машински инжењер

Параћин, Давидовац

Машинска техника

Процесно и производно машинство

Маринковић (Живота) Ивана

дипломирани машински инжењер

Параћин, Кнеза Михајла 2/13

Машинска техника

Процесно и производно машинство

Јанићијевић (Миодраг) Владан

дипломирани машински инжењер

Параћин, Нема улице бб

Машинска техника

Процена вредности опреме и процена штете на опреми и возилима, и др.

Томић (Душан) Љубиша

дипломирани инжењер машинства

Рековац, Течић

Машинска техника

Моторна возила

Стојановић Саша

Дипломирани инжењер машинства

Свилајнац, Милоша Савчића 3/19

Машинска техника

Термотехника, термоенергетика

Аризановић (Добривоје) Станимир

дипломирани машински инжењер

Ћуприја, Драгоша Илића 74

Машинска техника

Технички гасови

Митић (Јован) Ранђел

дипломирани машински инжењер

Ћуприја, Краља Петра 73/А

Машинска техника

Процесна техника, судови под притиском и процена вредности

Златановић (Петар) Предраг

дипломирани инжењер машинства

Ћуприја, Поморавских хероја 2

Машинска техника

Моторна возила и машине

Миловановић (Аца) Владимир

дипломирани машински инжењер

Ћуприја, Церска 28

Машинска техника

транспортна средства, климатизација, металне конструкције, алатне машине

Павловић (Миодраг) Горан

Специјалиста психијатрије

Доња Мутница, Доња Мутница бб

Медицина

Судска психијатрија

Грујичић (Јован) Радмила

Дипломирани психолог

Јагодина, 7. јули бр. 71

Медицина

Психологија

Симић Владан

Специјалиста пулмологије

Јагодина, Босанска бр. 11

Медицина

Пулмологија, медицина рада

Стојковић-Стојановић (Душан) Мира

Специјалиста неуропсихијатрије

Јагодина, Владимира Вујовића 12/4

Медицина

Неуропсихијатрија

Радојковић (Димитрије) Владимир

Специјалиста неуропсихијатрије

Јагодина, Вука Караџића Ц3/17

Медицина

Психијатрија - неурологија

Милошевић (Драгољуб) Љиљана

Специјалиста интерне медицине

Јагодина, Гине Пајевић 22/5

Медицина

Интерна медицина

Ђорђевић (Радојко) Милица

Специјалиста неуропсихијатрије

Јагодина, Далматинска 7

Медицина

Психијатрија - неурологија

Јеремић (Ристо) Софка

Специјалиста неуропсихијатрије

Јагодина, Димитрија Димитријевића Е-21/20

Медицина

Неурологија и психијатрија

Манојловић-Јовановић (Борислав) Славица

Специјалиста неуропсихијатрије

Јагодина, Димитрија Туцовића 25

Медицина

Неурологија и психијатрија

Спироски (Јордан) Владо

Специјалиста оториноларингологије

Јагодина, Кнеза Лазара 103

Медицина

Оториноларингологија

Рубежић (Милован) Раденко

Специјалиста ортопедије

Јагодина, Кнеза Лазара 167/3/9

Медицина

Ортопедија и трауматологија

Стеванић (Војислав) Невена

Специјалиста неурологије

Јагодина, Кнеза Лазара 175-1/45

Медицина

неурологија, епилептологија

Плавшић (Славољуб) Ружица

Специјалиста дечје психијатрије

Јагодина, Мајора Тепића 34

Медицина

Дечија психијатрија

Алексић (Најдан) Моравка

Специјалиста медицине рада

Јагодина, Милана Мијалковића 10

Медицина

Медицина рада, професионална токсикологија

Милошевић (Чедомир) Вукашин

Специјалиста ортопедске хирургије и трауматологије

Јагодина, Милана Мијалковића 34/2-16

Медицина

Ортопедска хирургија и трауматологија

Михајлов (Славка) Валентин

Специјалиста опште хирургије

Јагодина, Милана Мијалковића С3/18

Медицина

Телесне повреде, оштећење, онколошки хирург

Ристић (Драгослав) Љубиша

Специјалиста ортопедије

Јагодина, Милана Премасунца 33

Медицина

Ортопедија и трауматологија

Станојевић (Стамен) Снежана

Специјалиста дечје психијатрије

Јагодина, Митра Радовановића 24/9

Медицина

Дечја и адолесцентна психијатрија

Ђорђевић (Сава) Слободанка

Специјалиста психијатрије

Јагодина, Раде Миљковић 32

Медицина

Психијатрија

Петковић (Милан) Дарко

Специјалиста судске медицине

Јагодина, Светозара Марковића 15/28

Медицина

Судска медицина

Стојановић (Мирко) Бранислав

Специјалиста психијатрије

Јагодина, Светозара Марковића 17/28

Медицина

Психијатрија

Тодоровић (Василије) Катарина

Специјалиста психијатрије

Јагодина, Светозара Марковића 17/29

Медицина

Психотични поремећаји и болести зависности

Миловановић-Јанковић (Љубисав) Мирјана

Специјалиста неурологије

Јагодина, Славке Ђурђевић Б 1

Медицина

Неурологија

Благојевић (Милидар) Дајана

Специјалиста патолошке анатомије

Јагодина, Славке Ђурђевић Б2/3/24

Медицина

Патологија

Петровић (Милован) Мирослав

Специјалиста неурологије

Параћин, Војводе Мишића 74/6

Медицина

Неурологија, неуропсихијатрија

Милетић (Василије) Снежана

Специјалиста пластичне и реконструктивне хирургије

Параћин, Нишка 56

Медицина

Пластична, естетска хирургија и опекотине

Томић (Милан) Драгана

Специјалиста неуропсихијатрије

Параћин, Петра Кочића 9

Медицина

Неурологија и психологија

Петровић (Живојин) Душан

Доктор наука

Параћин, Сутјеска 36

Медицина

Психијатрија, болести зависности

Петровић (Божидар) Биљана

Специјалиста психијатрије

Свилајнац, Јулија Драшкоција 60

Медицина

Психијатрија

Атанасковић (Милош) Саша

Специјалиста неуропсихијатрије

Свилајнац, Светог Саве 12

Медицина

Неуропсихијатрија

Миљковић (Миодраг) Светлана

Специјалиста неуропсихијатрије

Ћуприја, М. Гавриловића 17

Медицина

Неуропсихијатрија, неурологија, психијатрија

Спасић (Петар) Мирјана

Специјалиста неуропсихијатрије

Ћуприја, Орашачка 9

Медицина

Неуропсихијатрија

Јовановић (Јован) Момир

Магистар медицинских наука

Ћуприја, Сење

Медицина

Неурохирургија

Стојановић (Предраг) Ненад

Дипломирани инжењер пољопривреде

Деспотовац, Војник бб

Пољопривреда

Сточарство

Ивковић (Димитрије) Душан

Дипломирани инжењер пољопривреде

Деспотовац, с. Милива

Пољопривреда

Процена пољопривредног земљишта

Јевтић (Првослав) Снежана

Дипломирани инжењер пољопривреде

Јагодина, Липарска 14/1-3

Пољопривреда

Воћарство и виноградарство

Николић (Миливоје) Надица

Дипломирани инжењер пољопривреде

Јагодина, Народног фронта 18/5

Пољопривреда

Воћарство и ратарство

Цвијетић (Секула) Мирослав

Дипломирани инжењер агрономије

Јагодина, Никичевићева 24/9

Пољопривреда

Воћарство, ратарство, сточарство

Милосављевић Срђан

Дипломирани инжењер пољопривреде

Јагодина, Црновршка 2Р/24

Пољопривреда

Економика у пољопривреди

Милорадовић (Бранислав) Зоран

Специјалиста биотехничких наука

Параћин, Војводе Мишића 37/6

Пољопривреда

Ратарство и заштита биља

Дробњаковић Слађана

Дипломирани инжењер пољопривреде

Параћин, Војводе Степе бр.21

Пољопривреда

Агроекономија

Немец (Петар) Горан

Дипломирани инжењер пољопривреде

Параћин, Романијска 10

Пољопривреда

Ратарство, воћарство

Јеремић (Добривоје) Драган

Дипломирани инжењер пољопривреде

Параћин, с. Стрижа бб

Пољопривреда

Воћарство, виноградарство и др.

Миљуш Горан

Дипломирани инжењер пољопривреде

Параћин, Цара Душана бр. 27

Пољопривреда

Ратарство, пољопривредно земљиште

Ђорђевић (Милисав) Предраг

Дипломирани инжењер агрономије

Рековац, Краља Петра Првог 85

Пољопривреда

Процена пољопривредног земљишта

Некић (Чедомир) Станко

Дипломирани инжењер агрономије

Свилајнац, Вука Караџића 14

Пољопривреда

Ратарство, воћарство

Црњаковић (Живадин) Радмил

Професор

Свилајнац, Краља Петра Првог 64

Пољопривреда

Биљна производња и др.

Анђелковић (Драгомир) Зоран

Дипломирани инжењер пољопривреде

Свилајнац, Милоша Обилића 12

Пољопривреда

Ратарство

Величковић (Миодраг) Предраг

Дипломирани инжењер пољопривреде

Стењевац, Стрмостен

Пољопривреда

Сточарство

Николић (Стојадин) Слађан

Дипломирани инжењер пољопривреде

Ћуприја, Алексе Шантића 6/26

Пољопривреда

Ратарство, повртарство и процена пољопривредног земљишта

Јовановић (Момчило) Слободан

Дипломирани инжењер пољопривреде

Ћуприја, Босанска 24

Пољопривреда

Технологија ратарских производа

Урошевић (Бранислав) Драган

Специјалиста биотехничких наука

Ћуприја, Кнеза Милоша Б2/11

Пољопривреда

Биљна производња и др.

Илић (Томислав) Биљана

Дипломирани инжењер пољопривреде

Ћуприја, Милице Ценић 104

Пољопривреда

Исхрана

Гајић (Драгослав) Бошко

Дипломирани инжењер агрономије

Ћуприја, Сремска 39

Пољопривреда

Воћарство и виноградарство

Јеротијевић Небојша

Инжењер машинства за производно машинство

Јагодина, Књегиње Милице бр. 135-А1

Посебна област

Балистика, ватрено и хладно оружје, трасологија

Димитријевић-Урошевић (Милорад) Марија

Дипломирани костимограф

Ћуприја, Кнеза Милоша Б2/11

Примењене уметности

Костими

Стојановић (Драгослав) Гордана

Специјалиста психологије

Деспотовац, Савез бораца 20

Психологија

Брачно-породични односи, развојна психологија

Мирковић (Драган) Весна

Специјалиста психологије

Параћин, Саве Ковачевића 7/15

Психологија

Породични односи, насиље у породици, малолетничка деликвенција

Тодоровић (Јосиф) Мила

Специјалиста психологије

Ћуприја, Видовданска 38

Психологија

Психолошка процена

Милосављевић (Томислав) Мирјана

Дипломирани психолог

Ћуприја, Војислава Илића 11

Психологија

Медицинска психологија,

Стојановић (Миомир) Ружица

Дипломирани инжењер саобраћаја

Војник, Нема улице бб

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Друмски саобраћај

Нешић (Милан) Петар

Дипломирани инжењер саобраћаја

Деспотовац, Д.С. Лазаревића 8

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Саобраћајне незгоде и процене штета

Павловић (Радисав) Драган

Струковни инжињер саобраћаја специјалиста

Деспотовац, Карађорђева бб

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Саобраћајне незгоде,

Симић (Драгомир) Слађан

Струковни инжењер саобраћаја

Деспотовац, Саве Ковачевића 39

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Анализа незгода и штете

Васић (Војислав) Драган

Дипломирани инжењер саобраћаја

Јагодина, Браће Дирак 32

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Саобраћајно техника

Младеновић Дејан

Дипломирани инжењер саобраћаја

Јагодина, Милана Премасунца бр. 27/16

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Безбедност саобраћаја, саобраћајни системи

Живановић (Момир) Зоран

Дипломирани инжењер саобраћаја

Јагодина, Милана Ракића 22

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

процена штете

Милојковић (Љубиша) Владан

Дипломирани инжењер саобраћаја

Јагодина, Славке Ђурђевић Б4 2/31

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Саобраћајне незгоде,

Младеновић (Живојин) Новица

техничар специјалиста саобраћаја

Јагодина, Ул. 173 Н-24 46/2

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Друмски саобраћај

Царевић (Миливоје) Звонко

магистар техничких наука

Параћин, Војводе Мишића 37д

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Поштански саобраћај и мреже, телекомуникациони саобраћај и везе

Видановић (Славољуб) Предраг

Дипломирани инжењер саобраћаја

Параћин, Подгоричка 19

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Саобраћајне незгоде и процене штета

Томић (Миодраг) Дејан

Дипломирани инжењер саобраћаја

Ракитово, Ракитово

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Саобраћајне незгоде и процене штета

Милосављевић (Љубиша) Добромир

Саобраћајни инжењер

Седларе, Седларе

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Саобраћајне незгоде,

Павловић (Угљеша) Миладин

Дипломирани инжењер саобраћаја

Ћуприја, Вељка Влаховића 16

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Саобраћајне незгоде и процене штета

Здравковић (Радиша) Саша

Дипломирани инжењер саобраћаја

Ћуприја, Животе Станисављевића 12

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Безбедност, процене штета, транспорт

Ђорђевић (Станисав) Дејан

Дипломирани инжењер саобраћаја

Ћуприја, Змај Јове Јовановића 4/29

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Друмски и градски саобраћај и транспорт - Безбедност друмског саобраћаја

Стаменковић (Милорад) Душан

Дипломирани инжењер саобраћаја

Ћуприја, Танаска Рајића 2

Сабраћај - Транспорт - Безбедност

Друмски саобраћај

Јосијевић (Жарко) Срба

Дипломирани инжењер заштите на раду

Бресје, Бресје

Сигурност на раду

Сигурност на раду.,

Павковић Несторовић (Илија) Снежана

Магистар заштите на раду

Јагодина, Капетана Коче 4

Сигурност на раду

Сигурност на раду.,

Божиновић (Радивоје) Зоран

Артиљеријски официр

Јагодина, Насеље Сарина Међа Е3/23

Сигурност на раду

Сигурност на раду.,

Ристић (Милисав) Југослав

Дипломирани инжењер заштите на раду

Параћин, Цара Душана 48

Сигурност на раду

Сигурност на раду.,

Лазаревић (Јован) Владан

Специјалиста максилофацијалне хирургије

Јагодина, Крагујевачког октобра 1/1

Стоматологија

Максилофационална хирургија

Миловановић (Мата) Звонко

Специјалиста оралне хирургије

Јагодина, Славке Ђурђевић Б-4 III/5

Стоматологија

Орална хирургија

Ивановић (Милован) Слободан

Дипломирани правник,

Јагодина, Раде Миљковића 10/10

Трасологија

Трасологија,

Таврић-Миленковић (Мирослав) Весна

/

Јагодина, 7. јули 17

Узроци пожара, експлозија и хаварија

Узроци пожара,експозија и хаварија.

Перић (Петар) Драгана

Дипломирани фармацеут

Стрижа, с. Стрижа

Фармација

Испитивање и контрола лекова

Милошевић (Милун) Биљана

Дипломирани хемичар

Параћин, Немањина ламела 7/21

Хемија

Тешки метали, акцидентне ситуације, сигурност и здравље на раду

Ђуровић (Радивоје) Миленко

Дипломирани инжењер шумарства

Деспотовац, Змај Јовина 6

Шумарство

Гајење, коришћење шумских производа

Тодоровић (Доситеј) Зоран

Дипломирани инжењер шумарства

Јагодина, Подгоричка А1/12

Шумарство

Хортикултура,

Гавриловић (Бора) Мирослав

Дипломирани инжењер шумарства

Јагодина, Славке Ђурђевић Б2, 2/8

Шумарство

Шумарство

Радосављевић (Мирољуб) Радисав

Дипломирани инжењер шумарства

Свилајнац, Светог Саве бб/24

Шумарство

Узгој и искоришћавање шума

Коњевић (Чедо) Небојша

Дипломирани инжењер шумарства

Ћуприја, Кнез Михајла 69

Шумарство

Шумарство

 

 

Број 740-05-00117/2011-03

У Београду, 6. јула 2011.године

до

Број 740-05-00471/2014-22

У Београду, 2 . марта 2015.године